Şehir içi nakliyat olarak belirtmemizin amacı İstanbul bölgesindeki bölgeleri tümüyle kapsadığı için bu şekilde bir deyim oluşmuştur. Şehir içi nakliyat adı altında  firmamız İstanbul’un tüm bölgelerinden diğer bölgelerine taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Kurumsal olmanın avantajlarını sonuna kadar kullanan nakliye firmamızda şehir içi nakliyat hizmetlerinde farklı imkanlar sunulmaktadır. Gerek teknik imkanlar gerekse tecrübeli ve uzman ekiplerimizle birlikte her türlü taşıma hizmeti vermekteyiz. Evden eve nakliyat hizmetlerimizde çok daha kapsamlı bir çalışma sunmaktayız. Eşyaların durumuna göre büyük ya da küçük araç imkanına sahip olmanın yanı sıra ekiplerimizde gerekli ambalajlarla paketleme ve kolileme hizmetlerinde en üst kaliteyi vermektedir.

Paketleme, kolileme, ambalajlama gibi şehir içi nakliyat kapsamında bulunan hizmetlerimiz sayesinde zahmetsiz bir taşımacılık vaat etmekteyiz. Aynı zamanda uygun fiyatlara sahip olan evden eve nakliyat dışında ofis taşımacılığı ve parça eşya taşımacılığı da firmamız tarafından sunulan hizmetler arasında yer almaktadır. Ofis işlemlerinde mobilyaların demonte ve monte gibi işlemlerde uzman ekiplerimiz tarafından yapılabilmektedir. Parça taşımacılıklarında ise eşyaların güvenli bir şekilde paketlenmesi için çok daha farklı malzemelerimiz bulunmaktadır.

Talep edilmesi halinde eşyaların farklı şekillerde sigortalanması da sağladığımız hizmetlerin arasındadır. Şehir içi nakliyat hizmetlerimizde eşyaların çok daha kusursuz taşınmasının yanında hızlı bir şekilde adrese teslim edilmesi konusunda da firmamız kusursuz bir performans göstermektedir.

 

Şehir içi nakliyat hizmetimizin merkez noktaları şu şekildedir ;

Anadolu yakası merkez şubelerimiz ;

Avrupa yakası merkez şubelerimiz ;

Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formSubmit