ŞEHİR İÇİ NAKLİYE FİYATLARI

Şehir içi nakliye fiyatları sevkiyatın yapılacağı bölgeye ve taşınacak olan ürünlerin ebatlarına göre özel olarak değerlendirilir. En ekonomik fiyatı almak için iletişim bölümünden bizlere ulaşıp tüm detaylara erişebilirsiniz. Kurumsal olmanın avantajlarını sonuna kadar kullanan nakliye firmamızda şehir içi nakliye hizmetlerinde farklı imkanlar sunulmaktadır. Gerek teknik imkanlar gerekse tecrübeli ve uzman ekiplerimizle birlikte her türlü taşıma hizmeti vermekteyiz. Evden eve nakliyat hizmetlerimizde çok daha kapsamlı bir çalışma sunmaktayız. Eşyaların durumuna göre büyük ya da küçük araç imkanına sahip olmanın yanı sıra ekiplerimizde gerekli ambalajlarla paketleme ve kolileme hizmetlerinde en üst kaliteyi vermektedir.

Paketleme, kolileme, ambalajlama gibi şehir içi nakliye firması kapsamında bulunan hizmetlerimiz sayesinde zahmetsiz bir taşımacılık vaat etmekteyiz. Aynı zamanda uygun fiyatlara sahip olan evden eve nakliyat dışında ofis taşımacılığı ve parça eşya taşımacılığı da firmamız tarafından sunulan hizmetler arasında yer almaktadır. Ofis işlemlerinde mobilyaların demonte ve monte gibi işlemlerde uzman ekiplerimiz tarafından yapılabilmektedir. Parça taşımacılıklarında ise eşyaların güvenli bir şekilde paketlenmesi için çok daha farklı malzemelerimiz bulunmaktadır.

Talep edilmesi halinde eşyaların farklı şekillerde sigortalanması da sağladığımız hizmetlerin arasındadır. Şehir içi nakliye hizmetlerimizde eşyaların çok daha kusursuz taşınmasının yanında hızlı bir şekilde adrese teslim edilmesi konusunda da firmamız kusursuz bir performans göstermektedir.

Şehir içi nakliye firması olarak merkezimiz Ümraniye nakliye olarak bu bölgede ve İstanbul’un bir çok noktasına mobil araçlarımız ile en kısa sürede hizmet sunmaktayız. Sevkiyatın A noktası ve B noktası arası güvenli ve hızlı tüm aşamaları takip eden firmamız sevkiyatlarınızın güvenliği için her geçen gün bünyesine yenilikler katarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formSubmit