Parsiyel Taşımacılık Nedir?

Sizlere bu yazımızda Parsiyel taşımacılık nedir ? bunun hakkında bilgi vereceğiz. Tam anlamı ile parsiyel taşımacılık birden fazla farklı firmamnın ürün veya malzemelerini bir araçta birleştirip taşıma sürecine verilen isimdir. Bizim tüm sevkiyatlarımız karayolu ile yapılmaktadır. Nakliyat sektöründe yeni hizmetler arasında yer alan parsiyel taşımacılık ekonomik oluşu sebebiyle birçok aile ya da firmalar tarafından tercih edilmektedir. Şehirler arası parsiyel yük nakliyesi mevcut güzergâh üzerinde giden araca bir miktar başka bir kişinin eşyalarının da eklenerek taşıtılması işidir. Oldukça ekonomik olması da eşyaları az olan kişiler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Firmamızda yer alan bu hizmet özellikle öğrenci kesimi için mantıklıdır. Şehirlerarası taşımacılık oldukça maliyetli bir taşımacılıktır. Firma olarak bu maliyeti kaldıramayacak kişilere bu taşımacılık sistemini önerip hizmet veriyoruz. Şehirlerarası parsiyel yük nakliyesi ile aklınıza takılan nakliye maliyetini daha alt sınıra kadar düşürebiliriz.

Eşyalarınızı firmamıza gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Eşyalarınızın yüklenmesi sırasında nakliye hizmetleri için göstermiş olduğumuz özeni göstereceğimizden emin olabilirsiniz. Karışıklık ya da kaybolmaya karşı tüm eşyalarınız ambalaj yapılıp diğer eşyalardan ayrılır. Ayırma işlemi genellikle karton aracılığı ile yapılır. Bu şekilde ayrılan eşyaların birbirine sürtüp hasar görmesi de engellenir. Şehirlerarası parsiyel yük nakliyesi hizmetimiz yurdun dört bir tarafına mevcuttur.

Parsiyel taşımacılıkta  malzemeler Avrupa yakasında İkitelli nakliye Anadolu yakasında ise Ümraniye bölgemizde birleştirilmektedir.

Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formSubmit