Ambar Nedir ? Ambar Nakliyesi Nedir?

Kargo sektörü günümüzde hayati öneme sahip sektörler içindedir. İçerisinde farklı modeller olmakla beraber, bunlardan biri de ambar nakliyat olarak bilinmektedir. Ambar kelimesi, farklı nitelikteki eşyaların barındığı bir alandır.
Eğer bir firma bir şehirden, farklı bir şehre ürün götürecekse, akla gelen ilk çözüm kargo firmalarıdır. Ancak gönderilecek ürünün az olması durumunda çoğu firma bu durumu kabul etmez. Kabul etse bile önerdiği fiyatlar yüksek fiyattadır.
Bu noktada devreye giren ambar nakliye, götürmek istediğiniz ürünleri sizden teslim alarak aktarma merkezine götürür. Ardından da aynı gönderme adresine götürülecek eşyalar ile birleştirilerek yola çıkartılır. Eşyalarınızı güvenli bir şekilde depolayan ve adresine ulaştıran firmamız, size hızlı çözüm önerileri sunmaktadır.

AMBAR NEDİR ? AMBAR TAŞIMACILIĞI HAKKINDA SIKCA SORULAN SORULAR (S.S.S)

Ambar taşıma farklı bir şehre götüreceğiniz eşyaların bir ambara götürülüp, burada aynı ile gidecek bir araca yüklenip adrese teslim edilmesi hizmetidir.
Ambar taşımanın kaç günde gideceği kilometreye göre değişir. 600 kilometreye kadar olan teslimatlar bir gün, 600 kilometrenin üzerinde ise iki gündedir.
Firmamız sizden aldığı eşyanın güvenliğini sağlayarak yol boyunca zarar görmesini önlemektedir. Eşyalarınız kaybolmadan veya zaman sorunu yaşamadan adrese götürülür.
Ambar taşıma her üründe farklı ücrete sahiptir. Firmamız uygun fiyatlar sunmakta olup, iletişime geçerek bir fiyat almanız mümkündür.

Ambar Nakliye Avantajları Nelerdir?

Kargo şirketleri ayrı ile götürülmesi gereken, her merkeze de parça parça gidecek teslimatları her zaman taşımaz. Bunun temel sebebi gidecek aracın henüz dolmaması ve farklı yerlere, parça parça götürülecek olmasıdır.
Kabul etmesi durumunda bu gibi nedenlerden dolayı alacağı fiyat da daha yüksek olur. Bu durum karşısında birçok kişi farklı alternatiflerin olup olmadığını araştırır. Ambar nakliyesi de burada devreye girer.
Burada götürmek istediğiniz eşyalar, aynı ile gidecek araçlarla yola çıktığı için bu sorun kısa sürede çözülür. Ayrıca kargoyla kıyaslandığında daha uygun fiyatları vardır. Sizden aldıktan sonra teslim edene kadar tüm süreci güvenli bir şekilde yöneten firmamız, eşyalarınızı güvenilir bir şekilde depolamaktadır. Yola çıkacağı zaman tüm güvenlik önlemleri alınarak, sorunsuz bir şekilde adrese iletilmektedir.

parsiyel taşımacılık

Ambar Nakliye Kaç Günde Gider?

Bir adresten diğerine kargo yollamak isteyen herkes, eşyanın ne zaman ulaşacağını merak eder. Burada tüm göndericiler ortak olarak en kısa sürede ulaşmasını ister. Dolayısıyla ambar kargo kaç günde gelir en çok araştırılan konular arasında girer. Burada genel düşüne aynı ile giden eşyalarla birleştiği için geç geleceğine yönelik olsa da, gönderim için tercih edilen firmaya göre değişir.
Bu açıdan modern araç filoları ve teknolojik sistemleriyle size hizmet veren firmamız, 600 kilometreye dek olan kargoları bir günde adresine sorunsuz olarak teslim etmektedir. Eğer bu kilometreyi aşıyorsa iki günde iadesi yapılır.
Yolculuk esnasında hava koşullarından, yol durumuna kadar tüm etmenler hesaplanmakta olup, müşteri memnuniyeti sağlamak için hasarsız ve vaktinde ulaşım esas kabul edilmektedir. Eğer konu hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek adresleri iletebilir, kaç günde orada olacağını öğrenebilirsiniz.

Ambar Nakliye Maliyeti Ne Kadar?


Ambar nakliye konusunda her firma farklı bir fiyat politikasına sahiptir. Firmamız sektörde size uygun fiyatlar teklif etmekte olup bu belirlenirken ne gönderileceği, ağırlığı, kaç kilometre yol gidileceği gibi maddelere göre belirlenmektedir.
Eğer kesin fiyat almak istiyorsanız bize gidecek ürün hakkında bilgi verip, adresi belirtirseniz detayları öğrenebilirsiniz.

Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formSubmit