Motosiklet Nakliyesi ve Motosiklet Taşıma
Motosikletler şehir içinde kolay bir ulaşım sunar. Ancak farklı bir şehire gidilecekse, çoğu motosiklet buna uygun değildir. Üstelik büyük masrafları vardır. Motosiklet nakliyesi de burada devreye giren bir hizmettir.
Bu konuda size tecrübeli bir ekiple hizmet veren firmamız, aracınızın güvenliğini tam anlamıyla sağlayarak, kısa sürede size getirmektedir. Yolculuk öncesinde yolculuk şartları ve hava değişiklikleri göz önünde bulundurularak, en kısa rota çizilir. Teslimat sizinle anlaşma yapılan günde, belirttiğiniz adrese yapılır.
Sektöründe öncüler arasında hizmet veren firmamız, sağladığı bu hizmeti modern araç filolarıyla, uygun fiyata gerçekleştirmektedir. Bizimle iletişime geçerseniz, tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Motosiklet nakliyesi nedir nasıl yapılır ?

Motosiklet Nakliyesi Nedir?

Günümüzde üretilen farklı modellerde motosikletler vardır. Bunların bazıları şehirlerarası yolculuk için oldukça uygundur. Ancak burada iki büyük problem vardır. İlki yolda yapılacak olan masraftır. Zira motosikletin temel amacı şehir içi kullanımdır. Yakıt tüketimi oldukça fazla olacağı için, sürücüyü zora sokar.
İkincisi ise güvenliktir. Yollar uzayınca motosiklet üzerinde yapılan en küçük bir hata can kaybıyla sonlanabilir. Motosiklet nakliyesi nedir de burada devreye giren bir hizmettir. Bundan yararlanmak isteyen kişilerden nakliyat için gün, saat ve nereye götürüleceği öğrenilir. Ardından da araçlara yüklenerek adrese götürülür.
Bu konuda teknolojik araçlarla güvenli bir hizmet veren firmamız sizlere hizmet öncesi, hizmet esnası ve hizmet sonrası bir iletişim hattı sunar. Dolayısıyla bizi herhangi bir zamanda arayarak, aracınız hakkında detaylı bilgiye sahip olmanız mümkündür.

Motosiklet Nakliyesi Öncesinde Neler Yapılmalıdır?

Eğer motosikletinizi nakliye ettirmek istiyorsanız, motosiklet taşıma öncesinde yapmanız gereken bazı işlemler vardır. Bunlar şu şekildedir;

  • Tekerleklerin havası yeterli basınçta değilse hava basılmalıdır.
  • Araçta bulunan yakıt mümkünse boşaltılmalıdır.
  • Vites boşta olmalıdır.
  • Motosikletin çanta bölümü boş olmalıdır.
  • Gidon kilidi serbestçe dönebilmelidir.
  • Motosiklet içerisinde eşya bulunmamalıdır.

Aracınızın sorunsuz bir şekilde size ulaşmasını istiyorsanız, bunların hepsine dikkat etmeniz gerekir. Bundan sonrası tamamen nakliye şirketine aittir. Firmamız motosikletinizi dış etmenlerden korumak için, tamamen izole bir ortamda götürür. İçeride sabitlendiği için düşmesi söz konusu değildir. Sizden teslim alınan aracınız, üzerinde çizik dahi olmadan kısa sürede size teslim edilir.

Motosiklet Nakliyesi Kaç Gün Sürer ?

Her motosiklet sahibi, aracının kendisine en kısa sürede gelmesini talep eder. Bu konuda şehirler arası motosiklet nakliyesi için gerekli süre, gidilecek kilometreye göre değişir. Örnek vermek gerekirse İstanbul un çevre illeri arasında olacaksa, aynı günde size teslim edilir.
Ancak Antalya ya da Muğla gibi şehirlere gidecekse bir günden uzun sürebilir. Ayrıca yolun mevcut durumu, hava koşullarında yaşanan olumsuzluklar da nakliyeyi etkileyen bir durumdur. Kesin bir gün almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Ekiplerimiz nereden nereye gidileceğini öğrendikten sonra hava ve yol durumunu da inceleyerek, size bir süre verir. Yolculuk için en güvenli ve hızlı rota seçilerek, aracınız size teslim edilir.

Motosiklet Nakliyesi Fiyatları Ne Kadar?

Motosiklet nakliyesi, kesin bir fiyata sahip değildir. Bunu etkileyen farklı faktörler vardır. Bunların başlıca olanı kaç kilometre gidileceğidir. Bu oran arttıkça fiyatlar da yükselir. Ayrıca bulunulan mevsimde hava koşulları da fiyat üzerinde etkisini gösterir.
Firmamız bu konuda size sektörde en kaliteli hizmeti, en kısa sürede verir. Gerekli sertifikaların hepsi mevcut olup, güvenlik ve müşteri memnuniyeti ilkeleri kapsamında kurumsal hizmet sağlanır. Eğer fiyat almak, soru sormak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmedir.

Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formSubmit