yasirnakliyat

Nakliyeci firma olarak İstanbul’un 2 yakasında’da ( Anadolu yakası ve Avrupa ) yakasında nakliye, evden eve nakliyat, ofis nakliyesi, şirket taşımacılığı, büro nakliyesi, ofis taşımacılığı, kurumsal taşımacılık, parça eşya taşıma gibi hizmetleriniz için nakliyeci hizmetlerimizden en kaliteli ve hesaplı bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Nakliyeci olarak Kamyonet, Kamyon, 10 Teker, 40 Ayak, Tır, Panelvan araç, Liftli nakliye araçları gibi nakliye araçlarımız ile müşterilerimize kesintisiz bir hizmet sunmaktayız.

Ücretsiz nakliye ekspertiz hizmetimiz ile önceden gelip taşınacak eşya & malzemelere bakarak hizmetin aksamaması ve sevkiyat güvenliği için tüm aşamaları tek tek kontrol etmekteyiz ve böylelikle hiç bir sevkiyatımızda sorun yaşamıyoruz. Böylelikle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktayız.

İnternet üzerinde bir çok nakliyeci bulma şansınız vardır. Fakat bunlar arasında tercih yaparken firmamın iletişim bilgileri, yaptığı işler hakkında bilgi ve resim kaynaklarını kontrol edebilirsiniz ve en sonunda firma ile telefon üzerinden iletişime geçmek ve hizmetleri ve nakliye ile alakalı kısa bir bilgi alarak firmalar arasındaki tercihiniz daha kolay bir hale gelebilirsiniz.

Nakliyeci olarak İstanbul’un tüm semt, mahalle ve sokaklarında hizmet veren firmamız Türkiye’nin bir çok noktasınada nakliye hizmetini sunmaktadır. Şehirler arası nakliyat hizmetlerimiz evden eve nakliyat, nakliyat ambarı, parça eşya taşıma, parsiyel yük nakliyesidir. Şehirler arası nakliyat hizmetlerinde her türlü önlemleri alarak 7/24 hizmet vermekteyiz.

Ekonomik ve ucuz fiyat aralığınız var ise firmamızın kaliteli profesyonel hizmetinden en hesaplı fiyatlar ile yararlanmak için hemen iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formSubmit