kavacık nakliye firmasi

Yasir nakliyat olarak Kavacık nakliye firmaları arasında müşterilerimiz gözünde yerini ilk sıralara taşımıştır.Firmamız çalışanları gerek şöförü gerek eşya taşıyan elemanı bu değerli arkadaşlarımız iş gereği bütün ekipmanları bilir ne nerden taşıyacağını bilen elemanlardır.İşin ehli profosyonel taşımacılıkda kendilerini ve bizleri temsilen hiç bir işimizde sıkıntı çıkarmadan devam etmektedirler.

Kavacık nakliye olarak yapmış olduğumuz hizmetler dışında müşterilerimizin bizleri tavsiye etmeleri bizleri şereflendirmektedir.

Kavacıkda eşya taşıma‘da gerek firmamız gerek elemanlarımız gece gündüz demeden işlerini ehli ile takip ederek kontrol etmektedir.Kavacıkda nakliyeci aramak artık eskisi gibi zor değildir.

Biz Yasir Nakliyat olarak Kavacık nakliyeciler arasında ismini yıllardan alan eski köklü firmalar arasındadır.Bizler Kavacıkda gerek evden eve nakliyat gerek parça eşya taşıma konusunda bütün nakliye işlemleri laiki ile yerine getirmekteyiz.

Kavacık nakliye firmaları arasında yıllardır araç tedariği konusunda müşterilerimize hiç bir zaman olumsuz dönüş yapmadık.Ve o yüzden Kavacık nakliye firmaları arasında tek öncü firmayız.

Yasir nakliyat Kavacıkdan istanbulun bütün ilçe ve mahallelerine nakliye hizmet vermektedir.

  1. İstediğiniz (Açık – Kapalı Pikap,eKamyonet,Kamyon,10 Teker,Kırk Ayak,Tır) araçlarımız sizlere istediğiniz saatte tedarik ediyoruz.
Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formSubmit