İstanbul Yalova Nakliyat

Eyüp’de yıllardır hizmet veren firmamız Yasir Nakliyat sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için imkanlarının üstünde bir çalışma düzenlemektedir.Eyüp’de nakliyeciler sıralamalarında sırasını kaptırmayan Yasir nakliyat,sizlere daha iyi hizmet vermek için buradadır.

Bugünki hizmet verdiğimiz müşterimizin istekleri doğrultusunda tamamlanan çalışmamızda hiç bir sıkıntı olmadan bitmiştir.Evden eve nakliyat hizmetlerimizde kullandığımız paketleme ürünlerimiz olan patpat laylon ve kalın kartonlar ile eşyalarınızı daha güvenli hale getirmekteyiz.

Eyüp nakliye firmaları arasında işin ehli kaliteli profesyonel kadromuz ile taşıttığınız ürünleri paketleme ve montajlarını tamamlayarak müşterilerimizin değerlendirmesine bırakarak onlara extra güven veriyoruz.Bizler paketleme ve montaj işçiliğinde farklı firmaların istediği extra dolgun ücret talep etmiyoruz.

Eyüp nakliye olarak İstanbul ilçe ve mahallelerine kadar nakliye hizmeti sunuyoruz.Ve nakliye ücretlerimizde yapmış olduğumuz revizeler sizlere ucuz nakliyeci bulma fırsatını doğuruyor.

Sizler için her daim gece gündüz demeden hizmet vermeye devam eden Eyüp Nakliye firmamız evden eve nakliyat,parça eşya taşıma,ağır nakliyat,çeyiz taşıma,şehirler arası nakliyat hizmetlerini 7/24 vermekteyiz.

Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formSubmit