Çeyiz Eşyası Nakliye Fiyatları

Dünya evine girecek olan veya yeni evlenmiş olan çiftler tarafından çeyiz eşyası nakliye işlemleri ve fiyatları oldukça önem arz etmektedir. Her kadın, evlenmeden önce hazırlık yapma amacıyla çeşitli çeyiz ürünleri almaktadır. Çeyiz ürünleri arasında;

 • Mutfak araç ve gereçleri
 • Küçük ev aletleri
 • Aksesuarlar
 • Diğer ev ürünleri

Çeyiz Eşya Nakliyesi S.S.S

Çeyiz taşıma profesyonel ekiplerimiz ve modern araç filolarımız sayesinde hızlı şekilde yapılır. Nakliyenin ne kadar süreceği ise eşyaların çokluğu ve miktarına göre farklılaşır.
Koliniz dayanıklı olmalı ve eşyaya göre boyutta olmalı.
En çok tavsiye ettiğimiz bantları; - Akrilik Koli Bantları - Hotmelt Koli Bantları - Solvent Koli Bantları
Koli içindeki ürünlerin zarar görmemesi için gazete kağıdı veya buna benzer ambalaj ürünleri kullanabilirsiniz.

Gibi pek çok seçenek yer almaktadır. Bahsi geçen bu ürünler arasında hassas ve kırılmaya meyilli olan ev eşyaları da yer almaktadır. Kırılmaya müsait olan ve ekstra önem gerektiren bu eşyaların nakliye işlemleri de bireyler tarafından araştırılmaktadır.
Çeyiz eşyaların nakliyesi, pek çok firma tarafından gerçekleşebilmektedir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan birisi de işini en iyi şekilde yapan firmalar ile anlaşmak olacaktır. Bunun yanında en uygun fiyatı sunan firmalar da ön planda değerlendirilmektedir.

Çeyiz Eşyalarının Nakliyesi Nasıl Olur?


Çeyiz eşyaların nakliyesi nasıl olur sorusu, bu işlemi gerçekleştirmek isteyen çiftler tarafından başlıca merak edilmektedir. Nakliye işlemini yapacak olan firma ile görüşme sağlandıktan sonra bu işlemin nasıl gerçekleşeceğini öğrenmek amacıyla çeşitli sorular sormaktadırlar. Sorulan bu sorular arasında direkt olarak nakliye işlemi de yer almaktadır.
Çeyiz eşyaların nakliyesi esnasında dikkate alınması gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bu hususlar göz önüne alınarak nakliye işlemi başarıyla gerçekleşebilir. Çeyiz eşyaları taşınırken dikkat edilmesi gerekenler aşağıda detaylı bir şekilde açıklanmıştır.

 • Kırılabilecek çeyiz eşyaları, hem kendi kutularında hem de farklı bir kutu içerisinde taşınmalıdır.
 • Çeyiz eşyalarını kendisi paketlemek isteyen kişiler de her bir eşyayı ayrı ayrı paketlemelidir.
 • Bardak, tabak gibi hassas eşyaları paketlerken aralarına kağıt yerleştirmeyi unutmamanız gerekmektedir.
 • Buzdolabı, fırın gibi elektronik ev eşyaları da balonlu naylon içerisine sarılmalıdır.
 • Elektronik eşyalar orijinal paketlerinin içerisinde değilse çift katlı paketlenmesi çok daha güvenli olacaktır.

Şehirlerarası Çeyiz Eşyası Taşıma

 • Tabak, bardak gibi kırılabilecek porselen eşyalar çift katlı paketlenerek ve iki kutu içerisine yerleştirilerek taşınmaktadır.
 • Büyük elektronik eşyalar balonlu naylonlar arasında yerleştirilmekte ve nakliyat aracına sağlam bir şekilde sabitlenmektedir.
 • Taşıma esnasında minimum aktarma işlemi uygulanmakta ve mümkün olduğunda eşyaların hareket etmesi engellenmektedir.

Bu üç temel hizmet ile birlikte, çeyiz eşyaları güvenli bir şekilde şehirlerarası taşınabilmektedir. Aynı zamanda fiyat konusunda da sunulan cazip fiyatlar, insanların memnun kalacağı düzeyde belirlenmiştir.

Çeyiz Eşyası Nakliyat çözümleri


Çeyiz eşyası nakliyat fiyatları, bu işlem gerçekleşmeden önce incelenen ve firma ile görüşülen konulardan birisidir. İnsanlar, üst düzey nakliyat hizmetinin yanı sıra daha uygun fiyatları tercih etmektedir. Bu talep karşısında da pek çok nakliyat firması ile görüşmekte ve en iyi fiyatta anlaşmayı tercih etmektedirler.
Firmamız, nakliyat konusunda başarılı performans sergilemekle birlikte fiyat konusunda da müşterilerin yüzünü güldürmektedir. Hem şehir içi hem de şehirlerarası nakliyat işlemlerinde sunulan cazip fiyatlar, müşteriler tarafından onaylanmakta ve nakliyat işlemleri başlamaktadır. Verdiğimiz hizmetler ve fiyat bilgisi hakkında tüm merak ettiklerinize sitemizden ulaşabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formSubmit