Firmamız bakırköy’den göztepe’ye evden eve nakliye hizmetini müşterimizin istekleri doğrultusunda taşıması ve paketlenip adrese teslimini gerçekleştirdik.

Paketlenip taşınması esnasında her hangi bi olumsuzluk ve maddi kayıp hasar yaşanmamıştır.Müşterilerimiz için her daim öncü firma olma yolumuzdan ayrılmadık.Bizler bakırköy evden eve nakliye firması olarak siz değerli müşterilerimiz doğrultusu harici farklı hizmette bulunmadık ve onların dediği gibi hareket edip ona göre sevkiyatını gerçekleştirdik.

Bizler istanbul’un bütün il,ilçe ve mahallelerine evden eve nakliye, parça eşya nakliyatı, piyano taşıma nakliyesi, paletli malzeme nakliyesi, ofis büro nakliyatı, depo taşıma nakliyesi, restaurant taşıma, parsiyel taşıma, eşya taşıma gibi hizmetlerimizi 7/24 sürdürmekteyiz.

Bakırköy nakliyat, bakıköy nakliyeciler, bakırköy’de nakliyeciler, bakırköy nakliyat firmaları, bakırköy evden eve nakliyat, bakırköy içi kamyonet, bakırköy nakliyat kamyon,göztepe evden eve nakliye, göztepe nakliyat şirketi, göztepe taşıma firmaları

 

1 Comment
  1. Neslihan

    Merhabalar;
    Öncelikle iyi çalışmalar. Bakırköy’den İzmir’e yani şehirler arası evden eve nakliyatınız var mıdır acaba? Eğer varsa gerekli bilgileri size göndereceğim mail yolu ile. Oda sayısı ve eşya durumu gibi ilgili açıklamaları yapacağım. Ortalama bir fiyat alabilmem mümkün müdür acaba?

Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formSubmit